Isännöinti Leivonen

Toimipisteet

Keskuskatu 8, 04600 Mäntsälä
Sinimäentie 10 B, 02630 Espoo

Ota yhteyttä

Isännöitsijä Antti Leivonen

  • 050 337 5770
  • antti@leivonen.com

Isännöitsijä Ali Felin

  • 0400 487 515
  • ali.felin@leivonen.com

Isännöitsijä Vasil Zizan

  • 044 514 7551
  • vasil.zizan@leivonen.com

Isännöitsijä Sanna Huuhtanen

  • 050 351 7133
  • sanna.huuhtanen@leivonen.com

Isännöitsijä Sirpa Laitinen

  • 040 158 2664
  • sirpa.laitinen@leivonen.com

Kiinteistösihteeri Leena Hämäläinen

  • 0400 872 378
  • toimisto@leivonen.com

Avustava isännöitsijä Else Miettinen

  • 040 815 8261
  • else.miettinen@leivonen.com
 


Lakiasiaintoimisto
Heikki Leivonen

Toimipisteet

Heikintori 3 krs., Tapiola,
Kauppamiehentie 1, 02100 Espoo
Keskuskatu 8 , 04600 Mäntsälä

VT Heikki Leivonen
Puh. 0400-318424
Sähköposti hjl(a)leivonen.com

Auktorisoidut Lakimiehet
Ry:n jäsen.